تمرینات روزانه قانون جذب
تمرینات روزانه قانون جذب بهتون کمک میکنه که به تمامی آرزو های خودتون برسید ، اینو از صمیم قلبم میگم و برای من که اینطور بود .

بعد از جواب به این سوال که قانون جذب چیست ؟ بدون شک به دیدگاه درست تری از قانون جذب رسیدی و میدونی که به معنی نشستن و بدون حرکت بودن و فقط فکر کردن به خواسته ها نیست !

اینکه چطور فکر کنیم و چطور درخواست کنیم هم خیلی اهمیت داره که در تمرین قانون جذب در موردش گفتم .

و باید بگم در صورتی که باور های خودتون رو اصلاح کنید بدون شک به تمامی رویاها و آرزوهایی که دارید به راحت ترین شکل و سریعتر حالت خواهید رسید طوری که الان نمیتونید فکرش روهم بکنید !

تمرین قانون جذب (اولین تمرین) : تعیین کنید که چه چیز هایی رو نمیخواهید
بسیار از کسانی که هر روز باهاشون صحبت میکنم میدونند که چه چیزی رو نمیخوان : این بی پولی رو نمیخوام ، این کمتر درد رو نمیخوام ، این رابطه ی پر از دعوا و جر بحث رو نمیخوام ، نمیخوام تو کسب و کارم درجا بزنم !

مطمئنم شما هم با این فهرست های بلند و بالا آشنا هستین و بدون شک شما هم از این لیست ها دارید .

متاسفانه بسیاری از ما در همین مرحله میمانیم ، اکثر گفت و گوهای ما ، رومه ها ، برنامه های تلویزیونی ، اخبار و . . . معمولا در مورد این هست که ما چه چیزی رو نمیخوایم و از این آه و ناله و شکایت یک حس مظلوم نمایی پیدا میکنیم و احساس میکنیم تخلیه شدیم . حتی جواب هایی که دیگران میدهند باعث میشود ما سبک تر بشیم .

و خیلی کم پیش میاد که این رو به مرحله ی دوم ببریم و دست از شکایت و آه و ناله برداریم ، با این حال اگر وارد مرحله ی دوم شویم وارد سکوی پرش معجزات خواهیم شد .

اینکه بدونید چه چیزی رو نمیخواهید واقعیت زندگیتون رو تغییر میده ! پس یک کاغذ بردارید و لیست کنید

قبل از اینکه تمرین دوم قانون جذب رو بخونید لیست کنید ( جذب فوری ثروت!)

تمرین روزانه قانون جذب (دومین تمرین ) : ناخواسته ها رو به خواسته ها تبدیل کنید
اگر بدونید که میتونید هر چیزی رو داشته باشید و هرکاری که بخواید رو میتونید انجام بدید ، سوالی که مطرح میشود : چه چیزی را میخواهید ؟!

کاری که باید انجام بدهید این هست که که هر یک از آه و ناله هایتان را تبدیل کنید به آنچه که واقعا میخواهید .

بحای اینکه بگید این بی پولی رو نمیخوام : میحوام پولدار و ثروتمند باشم

این کمر درد رو نمیخوام : میخوام کمری قوی داشته باشم

این رابطه ی پر از دعوا و جر و بحث رو نمیخوام : یک رابطه ی عاشقونه و آرامش بخش داشته باشم

نمیخوام و کسب و کارم درجا بزنم : میخوام کسب و کارم راحت و بی زحمت باشد

بازنویسی آنچه رو که نمیخواید به آنچه که میخواید ، یک هنر است . من خودم سعی میکنم همیشه نقطه ی مقابل آه و ناله هام رو بنویسم .

جمله های پر از آه و ناله را 180 درجه بچرخانید و از اول بخوانید .

شاید بپرسید این کارها برای چیست ؟ همانطور که در ابتدای این پست گفتم در صورتی که توجه و تمرکزمان را روی ثروت بگذاریم ثروت بیشتری وارد زندگیمان میشود و در صورتی تمرکز و توجهمون رو روی فقدان و نبود بذاریم نبود بیشتر رو وارد زندگیمون میکنیم .

اگر آگاهانه این موضوع رو کنترل نکنید به جایی خواهید رفت که ناخودآگاهتان میرود ، و اگر میخواهید بدونید الان ناخوداگاهتان شمارا به کجا میبرد به وضعیت فعلی خودتون نگاه کنید !

هرجا که هستید بدون شک راهی بوده که ناخودآگاه شما ، شمارو به اونجا برده . پس اگر سعی دارید آگاهانه اینکار رو انجام بدین ناخواسته هاتون رو به خواسته هاتون تغییر بدین و بنویسید .

https://modireafkar.ir/practice-the-law-of-attraction/

https://modireafkar.ir/immediate-absorption-of-wealth/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار تکنولوژی روز دنیا سمادو دکتر کمال رضایی مشاور تجارت و سرمایه گذاری من - افکارم - تنهایی معرفی سایت|آشنایی با انواع سایت های مفید دانلود مطالب دانشگاهی دُنیا وَفا نَداره، اِی نورِ هَر دو دیدِه عــــهــــــــــــد کارکن